پروژه خود را به ما بسپارید در کمترین زمان تحویل بگیرید!؟

کشاورزان عزیز و کاربران گرامی برای درخواست براورد هزینه فرم پایین را پر کنید.

تا کارکنان آبسو با شما تماس بگیرند و پیگیری درخواست شما باشند.

پروژهای از قبیل نصب سیستم آبیاری تحت فشار از قبیل بارانی،قطرهای

ایجاد استخر کشاورزی،ایجاد گلخانه های مخصوص جلوگیری از سرمازدگی،

ایجاد فضای سبز چمن با آبیاری بارانی برای حیاط خلوط خانه هاو ویلاها،

هوشمند سازی آبیاری تحت فشار از راه دور

چت آنلاین

چرا کشاورزان خدمات ما را دوست دارند …

چرا قیمت تمام شده خدمات و اجناس آبسو مناسبتر است؟

به علت اینکه وقتی پروژه ای را ما راهندازی میکنیم تمام ابزاری مورد نیاز برای ایجاد و تمام کردن پروژه از خود شرکت تامین میشود قیمت تمام شده کمتر درمی آید. به طور مثال اگر کشاورزی با یک پیمان کار قرارداد ایجاد سیستم ابیاری تحت فشار راه ببندد. پیمان کار  برای خرید تجهیزات مورد نیاز پروژه باید به فروشگاه ها و انبار های مثل شرکت آبسو مراجعه کند.پس بنابراین قیمت تمام شده برای کشاورز بیشتر خواهد شد چون تجهیزارت دست به دست میشود. ولی آبسو همه تجهیزات و نیرو کار خود را از قبیل مهندسان و ماشین آلات سنگین و… را از خود شرکت تامین میکند..

  • آبسو دارای یک فروشگاه تجهیزات است
  • آبسو دارای دو انبار برای تجهیزات بزرگ میباشد
  • آبسو دارای ماشین آلات سنگین در انواع مختلف میباشد

آبسو به چه دلیل زودتر پروژه را تمام می کند؟

شرکت آبسو به دلیل داشتن بخش اداری خود . میتواند برای پیشبرد اهداف یک پروژه به منظور به اتمام رساندن آن دائم پیگیر کار ها و هماهنگ های لازم برای پیشبورد کار ها باشد . یه طور که اگر در یک شرکتی به اندازه کافی نیرو باتجربه موجود نباشد  . ناخوداگاه به علت ناهماهنگی های که به وجود می آید کار به تاخیر خواهد خورد .این موضوع را ما با پوست و استخوان درک کردیم که هر چه سریعتر یک پروژه تمام شود بینهایت به منفعت کشاورز و همچنین ما خواهد بود و از طرفی خلاف آن ضرر های بالای را به کشاورز تحمیل خواهد کرد .

  • ما رکورد پیاده سازی سیستم های آبیاری تحت فشار را داریم.

چرا آبسو باید مشتری مدار باشد؟

مشتری مداری و کیفت کار رمز و راز کار ما می باشید. به دلیل اینکه بیشتر پروژه های ما در مناطق کشاورزی اتفاق می افتد و در دید  کشاورزان دیگر میباشد.شرکت به هر پروژه به دید یک تابلو تبلیغات بزرگ مینگرد. چرا که متاسفانه هنوز در کشور ما کشاورزان عزیز به طور سنتی کشاورزی میکنند و تمام وقت خود را در زمین های خود سپری میکنند و از آنچه که در دنیای مجازی میگذرد باخبر نیستن و از طرفی بیشتر تبلیغات ما در فضای مجازی صورت میگیرد . پس برای ما بزرگترین تبلیغ در این راستا پروژه های میباشد که آبسو ایجاد کرد و سعی بر آن شده که کشاورز به دلیل کیفیت و مناسبترین قیمت ما را به دیگران معرفی کند.بنابراین هر پروژه در هر نقطه برای ما تابلو تبلیغاتی میباشد.

  • رضایت مشتری برای ما تبلیغ به حساب می آید.

به زودی نرم افزار آبسو برای مشتری های سایت ساخته خواهد شد!!!

ما به زودی برای مشتری های  شرکت آبسو نرم افزار تخصصی خواهیم ساخت که . بخش های مختلف از قبیل بخش دکتر آبسو که برای شناسایی افات محصولات شما میباشید و بخش اموزشگاه که یه بخش برای آموزش های تخصصی برای مدرن سازی کشاورزی شما خواهد بود.و بخشی برای فروش تجهیزاتی که دیگر به آن احتیاج ندارید به ما خواهد و حتی یک بخش برای به اشتراک گذاشتن آموزش های و ترفند های شما برای باقی مشتر یهای آبسو که درصورت ادامه دار بودن آین آموزش ها کد های نخفیف بالای خواهند گرفت و بخشی از  قبیل پیشبینی آب هوا و معرفی ابزار های کاربردی جدید برای راحتی کار کشاورزی و همچنین چندین بخش دیگر

  • ما قصت هوشمند سازی کشاورزی مشتری های خود را داریم.

فرم درخواست براورد هزینه پروژه

پس از تکمیل فرم زیر اطلاعات اولیه شما به ما خواهد رسید.چنانچه نیازی به برقراری تماس باشد برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شما ارتباط میگیریم در غیر این صورت اگر به طور کامل پروژه خود را شرح داده باشید میزان هزینه تقریبی با تقریب ۹۰ درصد برای شما پیامک میشود. که در صورت تمایل شما میتوانید پروژه خود را به ما بسپارید.

از طریق همان پیامک که به به خط شما ارسال شده است.تا پیگیری های لازم را خودمان انجام دهیم