درباره شرکت آبسو

چگونه با ما اعتماد کنید.

فروشگاه آبسو در وب‌سایت نماد اعتماد الکترونیک به آدرس enamad.ir، ساماندهی به آدرس samandehi.ir، زرین پال به آدرس zarinpal.com ثبت شده است. ثبت وبسایت در این سامانه ها و وب سایت ها به این معنی است که هویت صاحب وب‌سایت احراز، و ثبت شده می‌باشد. شما کاربران محترم میتوانید به راحتی به آدرس مجازی این اورگان ها رفته و اطلاعات مورد نیاز برای شکایت در وبسایت پلیس فتا را تهیه کنید. این بدان معناست که ما پاسخگو هستیم.

ما دو انبار و یک فروشگاه حقیقی هم  داریم.

شرکت آبسو کار خود را در سال ۹۰ با تاسیس یک فورشگاه تجهیزات آبیاری تحت فشار در بجنورد آغاز کرد. که در این راه بعد از ایجاد دفتر شرکت به علت مشتری مداری و رضایت مشتریان توانست دو انبار دیگر ایجاد کند. چنانچه که هر کشاورزی یا کاربری برای یک بار از ما خرید کنند یا خدماتی بگیرند . برای همیشه با خانواده آبسو خواهد ماند. این که ما یک فروشگاه واقعی( به آدرس زیر )در کنار سایت داریم تضمین بزرگ ما به شماست مشتریان عزیز میباشد . برای بازدیداز شرکت و دفتر مرکزی  و همچنین فروشگاه شما رو به بجنورد دعوت میکنیم.

  • آدرس: بجنورد ، بین میدان خرمشهر و میدان دفاع مقدس جنب مدرس ۱۳

یکی از راهای که میشود به ما اعتماد کرد سیستم فروش ماست

گام اول : درخواست شما

در اولین قدم شما باید تصمیم بگیرید. قصت خرید تجهیزارت آبیاری را دارید یا یک سیستم کامل آبیاری تحت فشار برای محصولات و کشاورزی خود نیاز دارید!!

گام دوم: مشورت با با ما

بد از تصمیم گرفتن شما میتوانید  از طریق چت آنلاین سایت با پشتبان های ما مشورت کنید تا برای انتخاب کالا یا درخواست پروژه به شما کمک کنند.

گام سوم: خرید از فروشگاه

سپس بعد از مشورت با ما شما میتوانید در فهرست بالا در همین صفحه گزینه فروشگاه را بزنید و کالا خود را بیابید و خرید بزنید و یا اگر درخواست پروژه کامل آبیاری میتوانید درخواست پروژه بدهید.

گام چهارم: ارسال سفارش شما

نهایتا در اخرین اقدام محصول شما برای آدرسی که در خرید اعلام کردید .برای شما با تیپاکس یا پست ارسال میشود.ویا اگر در بخش درخواست پروژه ما اعلان نیاز کردید ما با شما تماس خواهیم گرفت.

۰

اجاس فروشی

۰

کاربران سایت

۰

پروژه های ما

۰

چت های جواب داده شده

نظر کاربران آبسو

یک دیلیل دیگر برای ُسخت گیران که چرا اعتماد کنند؟

جواب : به فروشگاه واقعای نه مجازی ما تشریف بیاورید .به آدرس زیر

قدمان روی چشم